ALARM FOCUS

duben 2015

ALARM FOCUS - téma IB / ICT
ALARM FOCUS - téma IB / ICT

ALARM FOCUS

léto 2014

ALARM FOCUS - téma ACS / MZS
ico


Úvodní stránka » O portálu » Reklamní služby

TZB-info

Logo TZB-info


 

 Siemens

AXIS-


logo ABBAS

 

 

Anketa

Které z bezpečnostních IP-CCTV kamer by jste rádi viděli v letošním testu?

Počet hlasů: 396

 

banner Svetluska


Reklamní služby

Nabízíme Vám celou řadu možností, ze které si jistě vyberete vhodnou formu prezentace pro Vaši firmu. Při uveřejnění reklamy se řídíme doporučenými standardy reklamních formátů vydaných Sdružením pro internetovou reklamu. www.spir.cz 

Zařazení do registru firem

Registr firem je jednou z nenavštěvovanějších částí portálu ORSEC a slouží celému širokému spektru uživatelů jako oborový seznam základních kontaktních údajů podnikatelů v oboru zabezpečení.  Vzhledem k tomu, že portál obsahuje značné množství souvisejících kontaktních databází  jako jsou například stavební úřady, katastrální úřady, zkušební laboratoře, státní instituce, oborová sdružení, odborná učiliště, střední a vysoké školy atd., je velmi navštěvovaným portálem nejen z řad odborné veřejnosti, ale i z řad potencionálních zákazníků.

Registr firem je kontaktním místem pro veškeré další firemní informace a je nutností k dalším firemním prezentacím. Další firemní prezentace jsou provázané se základním placeným firemním zápisem.  Veškeré další informace o aktivitách firmy bez základní registrace, i když jsou na portálu uveřejněné,  nejsou navzájem provázané .

Z registru firem získá potencionální zákazník kontaktní informace, informace o nabízených produktech, službách, referenčních zakázkách, velikosti firmy a samozřejmě celé řady dalších informací, které se rozhodnete o své firmě uveřejnit.

Bezplatné záznamy firem v registru jsou uvedeny s omezeným množstvím údajů získaných z veřejně dostupných zdrojů a nemusí již být aktuáolní. Tyto záznamy lze editovat pouze po objednání a zaplacení registrace v Registru firem a institucí. Pokud jste našli svoji firmu uvedenou jen s minimálním množstvím údajů, je vedená bezplatně, záznam má pouze informativní charakter: v případě zájm u o změnu registrace, odešlete prosím vyplněný objednávkový list na adresu našich administrátorů: inf...@orsec.cz nebo ors...@orsec.cz , kteří tyto údajů zaracují a provedou aktivní registraci firmy.  Nové firmy do registru firem bezplatně zařadit nelze.

Aktivní registrace znamená:

 • uvedení kompletních kontaktních firemních údajů (název firmy, adresa, telefony, fax, mobilní  GSM kontakty, e-mail a internet)
 • IČ a DIČ (s možností kontroly v registru ekonomických subjektů )
 • prezentace firmy o poskytovaných službách, prodávaných výrobcích
 • uvedení kontaktních údajů provozoven a poboček
 • max. 10 fotografií
 • logo

Objednávkový list pro registraci firmy ke stažení zde

Registrací získáte:

 • prezentaci na jediném českém portálu v oboru bezpečnostních systémů, technologií a služeb
 • možnost uvedení firemních PR článků
 • možnost uvádění krátkých firemních zpráv, aktualit
 • možnost vkládání nabídek volných pracovních míst zdarma (viz ceník)
 • možnost vkládání firemních akcí do kalendáře akcí zdarma (viz ceník)
 • vkládání produktů do registru produktů (viz ceník)
 • přístup do databáze nabídek, poptávek včetně veřejných zakázek

Registr produktů

Kompletní a ve svém zpracování naprosto unikátní registr produktů oboru zabezpečení. Registr produktů  je na jednu stranu samostatnou, neustále aktualizovanou  databází a na straně druhé je provázán s registrem firem, což umocňuje rozsah prezentace firmy. Smyslem tohoto registru je usnadnit práci firmám podnikajících v oboru při vyhledávání vhodných výrobků, technologií a následně spolupracujících firem nebo subdodavatelů a zároveň potencionálním zákazníkům pomoci snadněji se orientovat v celé škále produktů oboru.

Jejím základem jsou tzv. „certifikované výrobky“ určené pro střežení majetku a osob a v souladu s platnou legislativou a její nosná část je složena z těchto produktových skupin:

 • EZS (Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy)
 • EPS (Elektrická požární signalizace)
 • ACS ( Systémy kontroly vstupů pro použití v bezpečnostních aplikacích)
 • CCTV (CCTV sledovací systémy pro použití v bezpečnostních aplikacích )
 • MZS ( Mechanické zábranné systémy)

 

Firemní články

Publikováním vlastního firemního článku na portálu ORSEC upozorníte na Vaši firmu, na výrobky, nebo služby odbornou i laickou veřejnost. Článek je možné publikovat samostatně nebo v rámci placené registrace. V rámci placené registrace je možné publikovat kdykoliv a díky tomu tak správně načasovat sdělení příslušných informací.

Firemní článek je publikován na titulní straně portálu spolu s dalšími odbornými texty. Na titulní straně zůstane článek 1 týden. Poté je možné vyhledat článek chronologicky v archivu článků.  Zároveň po dobu 1 týdnu je možné na titulní stranu portálu ORSEC umístit odvolávku na tento článek.

Reklamní bannery

Banner je nejběžnější a nejrozšířenější způsob prezentace firmy. Nyní můžete využít atraktivního reklamního prostoru ve všech částech portálu ORSEC.

Bannery mohou být umístěné:

-          na titulní straně v pravém sloupci

-          na titulní straně ve spodní liště

-          na každé straně portálu

-          u registru produktů

-          u registru firem

 

Firemní aktualita – krátká firemní zpráva

Obsahem je krátká textová zpráva o aktuální situaci, uskutečněné změně, novince apod. (např.:  změna adresy, telefonního čísla, slevy….)

Zpráva je uveřejněna na titulní straně portálu s možností odkazu nebo prolinku na firemní stránky zadavatele zprávy.

 

Zařazení firemní akce do kalendáře

Kalendář obsahuje informace o pořádaných akcí firem, státních institucí, škola atd., které se týkají oboru.

Do kalendáře je možné zařadit všechna firemní školení, kursy, semináře, přednášky, konference, výstavy, veletrhy, doprovodné programy….. zkrátka veškeré možné aktivity.

Zároveň jsou informace o datech konání jednotlivých akcí e-mailem rozesílané v týdenním zpravodaji novinek všem, kteří se k odběru přihlásili.

Kariéra

Nabídka volného pracovního místa nebo potávka po zaměstnání bude uveřejněna v části TRH. 

  Inzerce - bazar

Zařazení do databáze nabídek / poptávek určených pouze oboru zabezpečovací techniky. 

Využití jakéjkoliv nabízené reklamní služby je velice snadné - zprávu, článek, informaci ..... vše o co máte zájem, aby bylo uveřejněno a dostalo se tak do podvědomí dalších odešlete na email info...@orsec.cz nebo ors...@orsec.cz a jako průvodní text připště své požadavky - tedy jak dlouhou dobu má být text uveřejněný, zda si přejete jej rozeslat elektronicky všem, kteří se k odběru elektronických zpráv přihlásili apod.

Ceník ke stažení zde